Ostatní geodetické práce

Hlavní stránka
Služby
Ostatní geodetické práce

Ostatní nabízené služby

V AGES nabízíme komplexní balíček geodetických prací. Kromě základních služeb, jakými jsou zaměření provedení staveb, zhotovení mapových podkladů, vytyčení staveb či hranic pozemků a vyhotovení geometrických plánů, se postaráme také o pasport budov pro účely projekční nebo výpočetní, měření a výpočty kubatur.

Pasportizace budov

Stavební pasport budovy tvoří základní výkresovou a tabulkovou dokumentaci určitého objektu. Jedná se o profesionální zpracování všech půdorysů budovy, číslování místností a vytvoření tabulek údajů k místnostem. Pasport stavby budete potřebovat zejména v případě, pokud vlastníte starší stavbu bez dochované projektové dokumentace. Pasport stavby také poslouží jako nástroj pro odstranění nesrovnalostí v katastru nemovitostí.

Měření a výpočty kubatur

Cílem výpočtu kubatur je zjistit, kolik materiálu bylo v určité oblasti odtěženo či navezeno, a zda tento objem odpovídá očekávání nebo údajům uvedeným v projektu. Využívá se tedy zejména při zemních prací či povrchové těžbě.

Vypracování nezávazné cenové nabídky

Máte-li zájem o vypracování nezávazné cenové nabídky za geomonitoring, měření kubatur nebo pasportizace budov, rádi vám ji v AGES připravíme.
Adresa
17. listopadu 2753
530 02 Pardubice
Kontakt
Otevírací doba
Pondělí – Pátek: 8:00 – 16:00
Sobota – Neděle: zavřeno
© 2024 AGES Pardubice – geodetické služby | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů