Volná pracovní místa

Pozice geodeta pro práci v kanceláři

Náplň práce:zpracování změřených dat pomocí výpočetních a grafických programů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru geodézie
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • znalost práce s PC zacílenou na geodetické výpočetní a grafické programy a textové editory
  • schopnost spolupracovat v kolektivu se zodpovědností za provedenou práci

Nabízíme:

  • pozici geodeta formou hlavního pracovního poměru
  • pomoc při zvládnutí obsluhy námi používaných geodetických přístrojů i programů
  • práci v malém kolektivu
  • příspěvek na stravování, případně na rekreaci, na životní pojištění
  • odpovídající finanční ohodnocení

Uvítáme:

  • znalost výpočetních a grafických programů Groma, MicroStation, ProGeo
  • znalost angličtiny
  • touhu po osobním rozvoji a vzdělávání se v geodézii s přesahem do stavebnictví i práva

Místo práce: 17. listopadu 2753, 530 02 Pardubice

Termín nástupu: 1.10.2019

Kontaktujte nás

Máte zájem? Pošlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem prostřednictvím následujícího kontaktního formuláře!