Služby

Nabídka služeb

Zaměření skutečného provedení staveb

Geodetické zaměření skutečného provedení staveb se provádí po dokončení stavby. Dokumentace zaměření skutečného provedení se předkládá při kolaudaci stavby, zasílá se v digitální podobě správci digitální mapy města.

Mapové 
podklady

Zhotovíme pro vás také mapové podklady. Jedná se o zaměření skutečného stavu terénu doplněné o údaje katastru nemovitostí, jež poslouží k vyhotovení projektové dokumentace.

Vytyčení
staveb

Vytyčení stavby je prostorové umístění stavby v terénu podle projektové dokumentace v souladu s územním rozhodnutím a se stavebním povolením. Protokol o vytyčení stavby se předkládá ke kolaudaci.

Vytyčení hranic pozemků

V AGES pro vás také profesionálně vytyčíme hranice pozemků. Vytyčení je důležité například pro stavbu oplocení, osazení stavby do pozemku, dodržení odstupů nebo zjištění výměry.

Geometrické
plány

Geometrický plán je přílohou různých listin sloužících ke vkladu, či zápisu do katastru nemovitostí. V AGES PARDUBICE vyhotovujeme různé druhy geometrických plánů.

Ostatní geodetické práce

V AGES vám nabízíme veškeré geodetické práce v lokalitě Pardubicka a okolí. Zhotovíme také pasport budov pro účely projekční nebo výpočetní, měření a výpočty kubatur a geomonitoring.
Adresa
17. listopadu 2753
530 02 Pardubice
Kontakt
Otevírací doba
Pondělí – Pátek: 8:00 – 16:00
Sobota – Neděle: zavřeno
© 2024 AGES Pardubice – geodetické služby | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů